Sıkça Sorulan Sorular

Araç kullanmak zevkli ve konforlu, ancak bazı durumlarda bizi ekonomik olarak zorladığı da bir gerçek. Can güvenliğimiz açısından bakımına özellikle dikkat etmek ve sürekli olarak ilgilenmek çok önemli. Otocase.com servis servis gezmeden farklı servislerin size verdikleri teklifleri değerlendirerek zamandan ve paradan tasarruf sağlayabileceğiniz bir sistemdir. 

Elbette güvenebilirsiniz! Aracınızın ihtiyacı olan hizmetlerle ilgili doldurduğunuz talep formu ve paylaşmış olduğunuz fotoğraflar, konusunda uzman, deneyimli servisler tarafından titizlikle incelenmektedir. Talebinize özel çözümler üretilerek teklifler gönderilmektedir.

Talebiniz ile ilgili bilgi ve açıklamaları, fotoğrafları mümkün olan en uygun şekilde doldurmanız çok önemlidir. Servislerimiz bu bilgilere göre çözümlerini sunmaktadır. Ama her ne olursa olsun, sizin onayınız olmadan hiç bir ilave işlem yapılması mümkün değildir. Verilen düşük teklifle, servise gidildiğide değişen teklif fiyatlarının kesinlikle yaşanması mümkün değildir. Çalıştığımız servisler konusunda o kadar titiziz ki, tekliflerinizle ilgili uygunsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar az. 

Hizmet talebinizi alır almaz, otocase.com, ihtiyaca uygun hizmet veren servisleri tespit eder ve talebinizi iletir. Üye servislerimiz tekliflerini en fazla 24 saat, çoğunlukla birkaç saat içinde gönderirler. Gelen teklifleri email ile veya hesabım sayfasından takip edebilirsiniz. Karar vermeden önce teklif gönderen servisler hakkında tüm bilgileri mutlaka inceleyin.

Aracınızla ilgili satış sonrası tüm servis hizmetleri diyebiliriz.

Bunlar;

 • Bakım / Servis
 • Kaporta / Boya
 • Mekanik / Elektronik
 • Lastik-Jant Değişimi
 • Otogaz Dönüşümü
 • Otogaz Bakım
 • Oto Kuaför
 • 2.El Ekspertiz

Hayır. Otocase.com üzerinden aldığınız talep ve teklifler için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Ödemeyi aracınızın işlemleri bittiğinde servisinize yapacaksınız.  

Adresinizi ve iletişim bilgilerinizi yalnızca biz ve talebinizi için onay verdiğiniz, randevu onayı yaptığınız, işi kazanan servis görür. Bilgileriniz 3. şahıs ve firmalar ile paylaşılmaz.

 1. Aracınızla ilgili kısa talep formumuzu doldurur, ihtiyacınızı bizimle paylaşırsınız.
 2. Otocase hizmet talebinizi, uygun olan hizmet veren servisler  ile paylaşır. Tekliflerini  en fazla 24 saat içinde, çoğunlukla birkaç saat içinde gönderirler. Karar vermeden önce servislerin bilgilerini, yorum ve puan bilgilerini mutlaka  incelemelisiniz.
 3. Beğendiğiniz bir teklif olursa, istediğiniz zaman seçer, iş bitiminde de ödemeyi servisinize yapabilirsiniz. Hizmet sonrası mutlaka yorum ve puanla değerlendirmenizi yapmalısınız 

Bünyemizde bulunan servislerimizin tamamı profesyonel servislerden oluşmaktadır. Servislerde en az 1 müşteri temsilcisi, bekleme salonu ve min. 3 lift olması gerekmektedir. Kara sanayi olarak adlandırılan servisler bünyemizde bulunmamaktadır. 

Aşağıda bulunan linkten tüm servislerimizi ve giden müşteri puanlarını değerlendirebilir ve gönül rahatlığı ile servise gidebilirisiniz. 

Servislerimiz

Aracınızın Tamir veya Bakıma mı? İhtiyacı var. Otocase ile Aracınızın İhtiyacını Belirten Talep Formunu Hemen Doldurun. Seçkin Servislerden Teklifler Alın.

Aracımın BAKIMI ve TAMİRİ için hiç vaktim YOK! 

Hangi SERVİSTEN kaliteli UYGUN hizmet alabilirim?

Aracımın bakımı için çok PARA öder miyim?

Bu tür endişeleriniz varsa! Doğru yerdesiniz.