Aracınız için en uygun oto servislerini bulun, randevu alın.

Aracınızla İlgili Talep Oluşturun.
Otomobilinizin ihtiyacına uygun hizmet verenleri bulabilmemiz için kısa talep formunu doldurmanız yeterli. İhtiyacınız olan hizmeti, (örnek: Bakım / Tamir / Kaporta&Boya..vb.), detaylarını (aracın marka model bilgilerini ve yaptırmak istediğiniz işlemi belirteceğiniz açıklamayı ), zamanını ve yerini söyleyin, gerisini bize bırakın.
 
Teklifler Gelsin.
24 Saat içinde teklifler alın. Hizmet talebinizi alır almaz, otocase.com, ihtiyaca uygun hizmet veren servisleri tespit eder ve talebinizi iletir. Üye servislerimiz tekliflerini en fazla 24 saat, çoğunlukla birkaç saat içinde gönderirler. Gelen teklifleri email ile veya hesabım sayfasından takip edebilirsiniz. Karar vermeden önce teklif gönderen servisler hakkında tüm bilgileri mutlaka inceleyin.    
 
İstediğinizi Seçin.
Dilediğiniz teklife evet deyin! Beğendiğiniz bir teklif olursa, istediğiniz zaman seçebilirsiniz. Bir teklifi kabul ettiğinizde, fiyat ve şartlar üzerinde teklif gönderen servis ile anlaşmış oluyorsunuz. Artık bundan sonrası keyifle hizmet alma zamanı!
 

Kredi Kartı Bilgilerinizi İstemiyoruz.

Ödemeyi Aracınızın İşlemleri Bittiğinde Servislerimize Yapabilirsiniz.

Aracınızın Tamir veya Bakıma mı? İhtiyacı var. Otocase ile Aracınızın İhtiyacını Belirten Talep Formunu Hemen Doldurun. Seçkin Servislerden Teklifler Alın.

Aracımın BAKIMI ve TAMİRİ için hiç vaktim YOK! 

Hangi SERVİSTEN kaliteli UYGUN hizmet alabilirim?

Aracımın bakımı için çok PARA öder miyim?

Bu tür endişeleriniz varsa! Doğru yerdesiniz.